kepenk kumanda alicisi

200Tl

kepenk kumanda alıcısı

Cuppon Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası

Otomatik Kepenk Alıcısı

Cuppon kepenk kumanda alıcısı yada kepenk kumanda alıcı kartı ürünü, tüm otomatik kepenk sistemleri ürünleri ile uyumlu şekilde çalışabilen son derece esnek ve kaliteli bir üründür.  Otomatik kepenk alıcısı yada otomatik kepenk alıcı kartı isimleri ile sıkça bilinen bu ürün, rakiplerine kıyasla çok daha uzun ömürlü ve basit bir kurulum/işleyiş sistemine sahip olması sebebi ile çokça tercih edilmektedir. Kepenk alıcısı ürünleri genellikle aynı marka kumanda ile çalıştığı için kendi markanıza göre bir kepenk kumandası ürünü bulmak zorlaşıyor. Bu sebeple 2 kepenk kumandası ürünü ile birlikte paket halinde satılan bu otomatik kepenk kumanda alıcısı fiyatları oldukça ekonomik olarak müşterilere sunulabiliyor.

Cuppon kepenk kumanda alıcısı fiyatları veya kalitesi dışında diğer bir özelliği olan kolay kullanım ile öne çıkıyor. Son derece basit bir şekilde, herhangi bir marka kepenk motoru ürününe bağlanabilen bu kepenk alıcısı, birkaç basit işlemin ardından kumandalar ile komut verebileceğiniz hale geliyor ve otomatik kepenk ürününüz kolaylıkla çalıştırılabiliyor.

Kepenk Kumandası

Otomatik kepenk alıcı kartı ürünün yanında 2 kepenk kumandası ürünü ile birlikte verilen bu paketin içerisindeki kumandalar, son derece kaliteli ve uzun ömürlü yapıdadırlar. Krom kenarlıklara ve paslanmaz yüzeye sahip bu kumanda sadece kepenk kumandası değil aynı zamanda bariyer, bahçe kapısı, panjur veya diğer otomasyon ürünlerinde de kullanılabilir. Fakat en çok tercih edildiği kepenk kumandası kategorisinde oldukça bilinen ve kullanıcıların sıkça tercih ettiği kumanda modellerinde biridir. 2 veya 4 tuşlu seçenekleri bulunmaktadır ve 30 metre çekim mesafesine sahiptir. Kepenk kumanda ürünleri arasında kalitesi, fiyatı ve kullanılabilirlik oranı ile sıyrılan Cuppon kepenk kumandası ürünü bu paketin içerisinde en uygun fiyatları ile sizlerle.

Avantaj Paket

fiyat açısından gayet ekonomik, kalite açısından ise son derece iyi olan, çok satan ürünlerdir.

  • Tek tek almaktan çok daha ucuza gelen avantaj pakettir!
  • Kaliteli ve dayanıklı dış ve iç malzeme
  • Paslanmaz yüzeyli ve krom kenarlıklı kumandalar
  • Kolayca bağlanabilir ve çalıştırılabilir, basit yapılıdır
  • Her kepenk veya panjur motoru ile uyumludur
  • Bayiler için kablosuz yükleme işlemi mevcuttur
  • 42 adete kadar şifre tanıtılabilmektedir
  • Kepenk alıcı kartı 220V ile çalışmaktadır

Paket İçeriği

  • 1 Adet Cuppon SN-32 Panjur/Kepenk Alıcısı
  • 2 Adet Cuppon 2BK Kumanda